komputer w szkole

W ostatnim czasie informatyzacja, a przynajmniej nasycenie sprzętem informatycznym, szkół w Polsce stało się faktem. Nie ma już chyba szkoły, która nie ma dostępu do Internetu i nie posiada przynajmniej jednej pracowni komputerowej. W salach wiszą tablice interaktywne, a nauczyciele i uczniowie mają do dyspozycji wizualizery. W związku z powyższym CD-Komp przygotował specjalną ofertę dla szkół. W jej ramach możemy przyjmować zlecenia na konkretne prace lub możemy uzgodnić umowę opartą na ryczałcie lub abonamencie.

na zdjęciu jedna z pracowni komputerowych

Zajmujemy się konfiguracją sieci szkolnych, okresowym czyszczeniem komputerów, wymianą zużytych elementów. W przypadku awarii, dla szkół z którymi mamy podpisaną umowę utrzymaniową gwarantujemy reakcję  w czasie określonym w umowie. Do czasu usunięcia uszkodzenia komputera lub naprawy laptopa, monitora, modemu lub urządzeń peryferyjnych możemy zapewnić inne urządzenie zastępcze. W sytuacji problemów z jakością dostarczanego internetu, proponujemy pośrednictwo w rozmowach z dostawcą w celu wyeliminowania problemu. Jeżeli zachodzi konieczność rozbudowy pracowni informatycznych lub wymiany sprzętu, proponujemy doradztwo w wyborze laptopów, komputerów i oprogramowania. Oczywiście zawsze reagujemy na cito przy jednorazowych zleceniach awaryjnych. Poniżej zarys oferty serwisu CD-Komp.

oferta

Oferta szczegółowa jest dostosowywana indywidualnie do oczekiwań klienta. Pogotowie komputerowe, a w jego ramach naprawa laptopów, naprawa komputerów stacjonarnych, instalacja systemu, odwirusowanie, instalacja drukarki, modemu itp.. Utrzymanie pracowni komputerowych. Konserwacja i utrzymanie sieci wewnątrzszkolnych kablowych i WiFi. Konserwacja sprzętu komputerowego. Konserwacja sprzętu multimedialnego typu telewizory, odtwarzacze multimediów, tablice interaktywne oraz szkolenia pracowników z ich obsługi.